Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Adm!!!!!!!!!!!!!!!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
santirack




Mesaje : 6
Data de înscriere : 07/02/2009

Adm!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Adm!!!!!!!!!!!!!!!   Adm!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeLun Feb 09, 2009 11:32 pm

admin citit mesajele pe care le trage q porq nu te 100 mp post şi nu am răspuns, vă rugăm să admn


Dale admin Loco ajută-mă, vă rugăm să citiţi aceste kiero redaţi UM wenas!
Sus In jos
Godfather
Admin
Admin
Godfather


Mesaje : 29
Data de înscriere : 11/01/2009

Adm!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Adm!!!!!!!!!!!!!!!   Adm!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeMar Feb 10, 2009 12:12 am

Waaaa man ce zici ma acolo:(
Sus In jos
https://speedmu.ace.st
santirack




Mesaje : 6
Data de înscriere : 07/02/2009

Adm!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Adm!!!!!!!!!!!!!!!   Adm!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeMar Feb 10, 2009 12:14 am

nasul a trimis la tine problema mea? Aveţi posibilitatea să modificaţi trece din contul meu?
Sus In jos
santirack




Mesaje : 6
Data de înscriere : 07/02/2009

Adm!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Adm!!!!!!!!!!!!!!!   Adm!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeMar Feb 10, 2009 12:26 am

SpeeD
viteza nu vorbeşte cu mine uită în altă post şi eu nu dau mingea Howrah osea tas lectură de viteză, dacă te uiţi la Howrah spui tu trimite 100 mp Q Q spune-mi schimba mintea mea, pentru a trece de Rioja podes aser porfavor? Howrah puteţi trimite un alt?
Sus In jos
SpeeD
Admin
Admin
SpeeD


Mesaje : 40
Data de înscriere : 11/01/2009

Adm!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Adm!!!!!!!!!!!!!!!   Adm!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeMar Feb 10, 2009 1:32 pm

ce dumnezeu vorbeste asta aici ma:O:O:O
Sus In jos
Continut sponsorizat





Adm!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Adm!!!!!!!!!!!!!!!   Adm!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Adm!!!!!!!!!!!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: SpeedMu Player Zone :: Probleme-
Mergi direct la: