Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Mi se sacadeaza !!!!!!!!!!!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
lipici




Mesaje : 4
Data de înscriere : 17/02/2009

Mi se sacadeaza !!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Mi se sacadeaza !!!!!!!!!!!   Mi se sacadeaza !!!!!!!!!!! Icon_minitimeMar Feb 17, 2009 5:30 pm

Oare o fi de la conexiune sau de la comp ???
De la calculator nu poate fi k ii foarte bun (merge gta IV pe el) si conexiunea UPC 10 MB/s
Oare de la ce o fi ?
Deci mi se sacadeaza merge cu 2fps dupa ce se incarca la inceput , la sitch character merge normal iar in joc iara merge sacadat ??? Ce aree ?
Sus In jos
SpeeD
Admin
Admin
SpeeD


Mesaje : 40
Data de înscriere : 11/01/2009

Mi se sacadeaza !!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Mi se sacadeaza !!!!!!!!!!!   Mi se sacadeaza !!!!!!!!!!! Icon_minitimeMar Feb 17, 2009 5:31 pm

de la placa video....ori nu ti instalata ori trebe sa setezi ceva acolo.....dami add
Sus In jos
lipici




Mesaje : 4
Data de înscriere : 17/02/2009

Mi se sacadeaza !!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: abc   Mi se sacadeaza !!!!!!!!!!! Icon_minitimeMar Feb 17, 2009 5:39 pm

care ii id de mess ?
Sus In jos
lipici




Mesaje : 4
Data de înscriere : 17/02/2009

Mi se sacadeaza !!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: abc   Mi se sacadeaza !!!!!!!!!!! Icon_minitimeMar Feb 17, 2009 5:40 pm

si placa video mi instalata dak merge gta IV pe comp
Sus In jos
lipici




Mesaje : 4
Data de înscriere : 17/02/2009

Mi se sacadeaza !!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Mi se sacadeaza !!!!!!!!!!!   Mi se sacadeaza !!!!!!!!!!! Icon_minitimeMar Feb 17, 2009 6:00 pm

da ii o chestie cand intru in joc si sa selectez serveru nu apare niciunde niciun scris
nici cand selectezu charu nu apare cum il chama si ce lvl are
si in joc nu mi se sacadeaza numai daca deschid inventarul sau charstatus sau npcshop
DECI CAND II SAMI SCRIE CEVA MI SE SACADEAZA.
CREK liPSESTE CEVA
Sus In jos
Zzeus




Mesaje : 3
Data de înscriere : 14/02/2009

Mi se sacadeaza !!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Mi se sacadeaza !!!!!!!!!!!   Mi se sacadeaza !!!!!!!!!!! Icon_minitimeJoi Feb 19, 2009 8:34 am

ce placa video ai?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mi se sacadeaza !!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Mi se sacadeaza !!!!!!!!!!!   Mi se sacadeaza !!!!!!!!!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Mi se sacadeaza !!!!!!!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: SpeedMu Player Zone :: Probleme-
Mergi direct la: