Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Injuraturi (zise de JesUs)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Fluidy




Mesaje : 4
Data de înscriere : 11/02/2009
Varsta : 27

Injuraturi (zise de JesUs) Empty
MesajSubiect: Injuraturi (zise de JesUs)   Injuraturi (zise de JesUs) Icon_minitimeMier Feb 11, 2009 10:54 pm

sall,vreau sa reclam un player care a adus injuraturi la adresa mea (Fluidy) si asupra lui Syns. am print screenuri,care vor fi dovezile. sper sa i se dea ban permanent :
Injuraturi (zise de JesUs) My.php?image=screen021122120000bt8
Injuraturi (zise de JesUs) My.php?image=screen021122120002yy7
Injuraturi (zise de JesUs) My.php?image=screen021122120004ic8
Injuraturi (zise de JesUs) My.php?image=screen021122120005lo2

INJURATURILE AU FOST ZISE (ASA CUM SE VEDE SI IN PRT SCREENURI )DE PLAYERUL JesUs

ms,si sper sa se rezolve...am si martor pe Syns asa cum (cred) ca se vede si in prt screenuri.
Sus In jos
SpeeD
Admin
Admin
SpeeD


Mesaje : 40
Data de înscriere : 11/01/2009

Injuraturi (zise de JesUs) Empty
MesajSubiect: Re: Injuraturi (zise de JesUs)   Injuraturi (zise de JesUs) Icon_minitimeJoi Feb 12, 2009 12:37 pm

nus bine puse pozele....nu se vede nimik..soryy....fa sa se vada...Smile...Bafta
Sus In jos
Fluidy




Mesaje : 4
Data de înscriere : 11/02/2009
Varsta : 27

Injuraturi (zise de JesUs) Empty
MesajSubiect: Re: Injuraturi (zise de JesUs)   Injuraturi (zise de JesUs) Icon_minitimeVin Feb 13, 2009 11:59 pm

nu stiu cum le fac sa se fac speed mane da nu poti si tu pls sa intri pe linkuri? ca nu leam scris eu cu mana,am dat la imaginea aia.ma rog,nu le am cu bb codes. nush sa le fac sa se vada man.pls intra si tu pe linkuri
Sus In jos
Continut sponsorizat





Injuraturi (zise de JesUs) Empty
MesajSubiect: Re: Injuraturi (zise de JesUs)   Injuraturi (zise de JesUs) Icon_minitime

Sus In jos
 
Injuraturi (zise de JesUs)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Injuraturi [Alexbk]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: SpeedMu Plangeri Zone :: Plangeri Player-
Mergi direct la: