Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 AS VREA SA AM FUNCTIE DE GM daca se poate.......

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
peppa




Mesaje : 15
Data de înscriere : 08/02/2009

AS VREA SA AM FUNCTIE DE GM daca se poate....... Empty
MesajSubiect: AS VREA SA AM FUNCTIE DE GM daca se poate.......   AS VREA SA AM FUNCTIE DE GM daca se poate....... Icon_minitimeJoi Feb 12, 2009 10:10 pm

salut
as vrea sa candidez la functia de GM ,cred ca ma destula experienta, pe srv nu injur ma starui sa ajut eori mici. Cei care citesc dativa parerea despre mine ,va rog frumos,MS

am mai jucat mai multe MU-uri dar mam molepsit de acesta ca imi place.....e fain
Ma numesc Bogdan,am 16 ani, sint din Rominia ,joc MU de 4-5 ani
va rog sa luati o decizie
BOGDAN flower


astept raspuns
Sus In jos
SpeeD
Admin
Admin
SpeeD


Mesaje : 40
Data de înscriere : 11/01/2009

AS VREA SA AM FUNCTIE DE GM daca se poate....... Empty
MesajSubiect: Re: AS VREA SA AM FUNCTIE DE GM daca se poate.......   AS VREA SA AM FUNCTIE DE GM daca se poate....... Icon_minitimeJoi Feb 12, 2009 10:34 pm

mai spun o data si ultima data pt toti......adminu se da numai pe bani....asta este frate i criza:))
Sus In jos
Spiritfall




Mesaje : 13
Data de înscriere : 05/02/2009

AS VREA SA AM FUNCTIE DE GM daca se poate....... Empty
MesajSubiect: Re:   AS VREA SA AM FUNCTIE DE GM daca se poate....... Icon_minitimeVin Feb 13, 2009 10:00 am

cam cati ? Smile)
Sus In jos
Continut sponsorizat





AS VREA SA AM FUNCTIE DE GM daca se poate....... Empty
MesajSubiect: Re: AS VREA SA AM FUNCTIE DE GM daca se poate.......   AS VREA SA AM FUNCTIE DE GM daca se poate....... Icon_minitime

Sus In jos
 
AS VREA SA AM FUNCTIE DE GM daca se poate.......
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Discutii-
Mergi direct la: