Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ACI rasp UN ADMIN

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
ToDo

ToDo


Mesaje : 3
Data de înscriere : 09/03/2009

ACI rasp UN ADMIN Empty
MesajSubiect: ACI rasp UN ADMIN   ACI rasp UN ADMIN Icon_minitimeLun Mar 09, 2009 4:15 am

eu am jukt pe speed mu de la 1 mu pana acu jh vreau sa jtiu va mai jukt mult cu playery? Evil or Very Mad cum faceti un svr de mu sta 2 sapt rr lol! de ex acu ati facut un s3 knd o sa ii datii rr? de ex astai mijto numa k neati luat jh soul din star..puneti frate drop inapoi bok nu xp mik neati luat jh soul... affraid cu respect pt toti admin care au facut o
treaba buna cu speed mu de la 1 svr incoa..dar pacat fratilor k nu tineti un svr mai mwlt dak lati tine ati face playery fideli...ajea cum is eu in ciuda faptului k va jukti cu noi....semnat ToDo.asept rasp sa jtiu ce mai faceti jh cu s3 asta ki bestial. cheers
Sus In jos
suprem




Mesaje : 3
Data de înscriere : 10/03/2009

ACI rasp UN ADMIN Empty
MesajSubiect: Buna!!   ACI rasp UN ADMIN Icon_minitimeMar Mar 10, 2009 12:14 am

Sal ToDo nikul mie cunoscut si de cand eram cu numele RedHorse dak esty aceiasi persoana neai fost o persoana fidela eu iti multumesc ptr toti cei ce au grija de server, deocamdata sunt unele probleme cu serverul SpeeD incearca si el sa dedice servarului cat de mult timp poate dar are si el treburi momentan e cam busy mai mereu dar va rog intelegere ca se vor rezolva toate .

By Suprem
Sus In jos
ToDo

ToDo


Mesaje : 3
Data de înscriere : 09/03/2009

ACI rasp UN ADMIN Empty
MesajSubiect: Re: ACI rasp UN ADMIN   ACI rasp UN ADMIN Icon_minitimeMar Mar 10, 2009 9:51 pm

dapz eu sunt nimeni nu are cum sa foloseask acest nick e unik king jh mc k ai luat in atentie post'u meu cheers
Sus In jos
Godfather
Admin
Admin
Godfather


Mesaje : 29
Data de înscriere : 11/01/2009

ACI rasp UN ADMIN Empty
MesajSubiect: Re: ACI rasp UN ADMIN   ACI rasp UN ADMIN Icon_minitimeDum Mar 15, 2009 4:33 pm

Nu sa dat rr ca am vrut Noi...au fost niste probleme de Natura...
Sus In jos
https://speedmu.ace.st
Continut sponsorizat





ACI rasp UN ADMIN Empty
MesajSubiect: Re: ACI rasp UN ADMIN   ACI rasp UN ADMIN Icon_minitime

Sus In jos
 
ACI rasp UN ADMIN
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce admin !!!
» Admin verifica asta

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Discutii-
Mergi direct la: